До серпня стане відома вартість української ГТС


До серпня стане відома вартість української ГТС

Вартість української газотранспортної системи назве міжнародна компанія-оцінювач до 1 серпня. Про це в коментарі УНІАН після відкриття Червонодонецької компресорної станції на Шебелинському родовищі в Харківській області сказав керівник НАК "Нафтогаз України" Євген Бакулін.

"Ми обрали міжнародного оцінювача, який має свої канони, в які ми не втручаємося. Нам важливіше за все, щоб ця оцінка була об'єктивною і реальною. Виходячи з цієї оцінки, ми будемо будувати відносини", - сказав Бакулін.

Він зазначив, що вартість ГТС до проведення засідання україно-російської державної комісії в кінці липня навряд чи стане відомою. "Попередньо ми не будемо говорити, щоб потім не було ніяких пересудів. Можливо, якщо оцінювачі скажуть якусь попередню суму, ми її озвучимо", - зазначив Бакулін.

"Я вважаю, що оцінка ГТС ніяк не вплине на перебіг переговорів", - сказав керівник НАК "Нафтогаз України".

Нагадаємо, "Бейкер Тіллі Україна ЕК" (м. Київ) стала переможцем конкурсу з оцінювання вартості активів української газотранспортної системи (ГТС). "Бейкер Тіллі Україна" повинна провести оцінку вартості активів системи магістрального трубопровідного транспорту газу України, у тому числі підземних сховищ газу та об'єктів інфраструктури, до 1 серпня 2012 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua