0 800 307 555
0 800 307 555

Integrites супроводжує Правекс-Банк з регуляторних питань


Integrites супроводжує Правекс-Банк з регуляторних питань

18 червня 2012 року. Міжнародна юридична фірма Integrites виграла тендер на комплексне супроводження одного з провідних банків України з питань забезпеченого фінансування.

МЮФ Integrites виступає юридичним радником ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" з питань, пов’язаних з наданням, забезпеченням та виконанням кредитів. Юристи МЮФ Integrites консультують ПРАВЕКС-БАНК відносно надання кредитів, дійсності та виконання в примусовому порядку забезпечувальних договорів, а також відносно найбільш ефективних та практичних інструментів звернення стягнення на заставне майно.

Проект здійснюється під керівництвом партнерів МЮФ Integrites, Вячеслава Корчева та Олександра Алесєєнко.

ПАТКБ "ПРАВЕКС-БАНК" - універсальна фінансова організація, яка надає весь спектр банківських послуг по всій території України. Завдяки широкій мережі, що складається з 285 відділень, ПРАВЕКС-БАНК представлений у всіх куточках нашої країни. У поєднанні з бездоганною 19-річною історією успішної діяльності це дозволило банку стати одним з найбільш відомих банківських брендів України.

Integrites – міжнародна юридична фірма, з офісами в Алмати, Києві, Лондоні і Москві. Фірма спеціалізується на транснаціональних проектах із торгового фінансування, вирішенні спорів, корпоративному праві, ринках капіталу і міжнародних фінансах у нафтогазовій, агропромисловій, фінансовій, енергетичній, авіаційній, IT та інших сферах. Integrites є фіналістом юридичної премії British Legal Awards 2010 (Британська Юридична Премія) у категорії European Legal Team of the Year (Європейська Юридична Команда Року).

Анастасія Максимчук

Менеджер зі зв'язків з громадськістю

anastasiya.maksimchuk@integrites.com

Тел.: +38 (044) 391 38 53

Факс: +38 (044) 391 38 54

www.integrites.com

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:Integrites
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua