Німеччині потрібна допомога G20 у подоланні кризи


Німеччині потрібна допомога G20 у подоланні кризи

Канцлер Німеччини Ангела Меркель розкритикувала пропозицію швидко вирішити проблему боргової кризи шляхом створення єдиного боргового простору. Вона зазначила, що Німеччина не може сама врятувати світову економіку, необхідна допомога країн, що входять до G20, передає "Росія 24".

"Сили Німеччини не безмежні", - зазначила вона, виступаючи в Бундестазі.

На даний момент Німеччина є основним донором двох пакетів підтримки з боку ЄС і МВФ на суму близько 240 млрд євро. Крім цього, саме дії Берліна дозволили добитися списання грецького боргу перед приватними кредиторами приблизно на 100 млрд євро.

При цьому Меркель зазначила, що Німеччина є локомотивом економічного зростання і якорем стабільності для Європи. "Німеччина використовує цю міць і силу і з метою європейського єднання, і з метою світової економіки", - сказала Меркель.

Канцлер Німеччини також попередила партнерів по G20 про необхідність уникати протекціонізму, який негативно позначається на економічному зростанні.

Дані заяви були зроблені з метою забезпечити більш конструктивний діалог і схвалення конкретних рішень на майбутньому саміті G20, який пройде 18-19 червня в мексиканському курортному місті Лос-Кабос.

Нагадаємо, голова Бундесбанку Йенс Вайдман раніше заявив, що без фіскального союзу у єврозони немає майбутнього.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua