Влада Британії реформує банки, щоб уникнути повторення кризи 2008 року


Влада Британії реформує банки, щоб уникнути повторення кризи 2008 року

Британська влада розпорядилася, щоб банки розділили свої роздрібні та інвестиційні підрозділи і забезпечили вкладникам високий пріоритет у випадку, якщо банки зіткнуться з неприємностями в результаті реформ, спрямованих на захист платників податків.

Як повідомляє Reuters, в Білій книзі - офіційній доповіді уряду, опублікованій 14 червня - Великобританія також підтвердила, що банкам доведеться зберігати капітальний буфер, тобто первинний капітал на покриття збитків, на рівні не менше 17% від обсягу їх ризикованих активів.

Вимоги до фінансування британських банків, таким чином, виявилися найжорсткішими серед всіх країн, за винятком Швейцарії.

Від даних обов'язків будуть звільнені міжнародні підрозділи банків, наголошується в доповіді.

За допомогою цієї реформи уряд хоче уникнути повторення фінансової кризи 2008 року, коли країні довелося витратити більше $60 млрд із коштів платників податків, щоб врятувати два найбільші банки країни - RBS і Lloyds. За оцінкою влади, ці реформи будуть коштувати банкам від 4 до 7 млрд фунтів щорічно.

Британська влада планує схвалити законопроект на основі Білої книги до кінця роботи чинного парламенту в травні 2015 року, а банкам доведеться виконати всі умови, що містяться в ньому, до 2019 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua