Іспанські банки у травні залучили кредити ЄЦБ на рекордні 288 млрд євро


Іспанські банки у травні залучили кредити ЄЦБ на рекордні 288 млрд євро

Іспанські банки залучили в травні кредити Європейського центрального банку (ЄЦБ) на рекордні 287,8 млрд євро ($361,4 млрд), збільшивши запозичення більш ніж на 9%, в порівнянні з попереднім місяцем, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на дані Банку Іспанії.

У квітні обсяг запозичень склав 263,5 млрд євро.

"Збільшення попиту на кредити ЄЦБ свідчить про масштаби лиха, якого зазнали деякі банки Іспанії перед тим, як їм була обіцяна допомога, - заявив економіст ING Bank Мартін ван Вліт. - Тепер, коли проблеми спроможності іспанських банків будуть вирішуватися, їх фінансові труднощі поступово зійдуть нанівець. Але ми очікуємо, що іспанська банківська система ще досить довго буде в значній мірі залежати від фінансування з боку центрального банку".

У минулі вихідні Іспанія стала вже четвертою країною єврозони, що звернулася за зовнішньою фінансовою допомогою, попросивши 100 млрд євро для рекапіталізації своїх банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua