Чиновники тепер зобов'язані показувати свої декларації про доходи всім охочим


Чиновники тепер зобов'язані показувати свої декларації про доходи всім охочим

Президент України Віктор Янукович підписав закон, що відкриває вільний доступ громадян до декларацій про доходи державних службовців. Це передбачає закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з ухваленням Закону України "Про засади запобігання та протидії корупції", повідомляє прес-служба голови держави.

За словами голови адміністрації президента Сергія Льовочкіна, документ значно розширив можливості для ЗМІ і громадян щодо доступу до інформації про доходи державних чиновників.

"Законом, зокрема, внесено зміну до редакції ст. 6 закону "Про доступ до публічної інформації". Відтепер не відносяться до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру, оформленої за формою і в порядку, встановленими законом "Про засади запобігання та протидії корупції", крім відомостей, зазначених у п. 7 приміток додатка до цього закону. Таким чином, всі декларації про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру, подані держслужбовцями, є публічними, доступ до них не може бути обмежений", - пояснив Льовочкін.

Льовочкін також нагадав, що президент України та керівництво адміністрації президента ще до ухвалення нового закону оприлюднили декларації про майно, доходи, витрати та зобов'язання фінансового характеру.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua