ООН: Греція залишається головною проблемою світової економіки


ООН: Греція залишається головною проблемою світової економіки

Боргова криза в Греції залишається найбільшою загрозою світовій економіці, йдеться в доповіді департаменту ООН з економічних і соціальних питань.

"Автори доповіді вважають, що боргова криза в Греції залишається найбільшою загрозою світовій економіці. Для зони євро також велику небезпеку становить ситуація в Іспанії та в Італії. Є передумови того, що Іспанія опиниться в ще глибшій рецесії", - відзначається в повідомленні.

У доповіді підкреслюється, що незважаючи на деякі ознаки поліпшення економічної ситуації в останні місяці, глобальна картина, як і раніше, залишається невтішною.

У документі викладені нерайдужні перспективи глобального економічного зростання в 2012 році. Його автори вважають, що економічне зростання в країнах СНД в цьому році трохи сповільниться. Прогнозується, що економіка регіону в 2012 році виросте на 4,3%. У минулому році цей показник становив 4,8%.

Нагадаємо, раніше рейтингове агентство Standard & Poor's оцінило шанси Греції покинути єврозону в найближчі місяці. Так, на думку аналітиків, такий результат подій відбудеться з вірогідністю один з трьох, тобто 33,3%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua