Після Євро-2012 опозиція буде розслідувати масове розкрадання грошей


Після Євро-2012 опозиція буде розслідувати масове розкрадання грошей

Опозиція на наступний день після завершення Євро-2012 буде ініціювати розслідування зловживань влади під час підготовки до чемпіонату Європи з футболу.

Про це повідомив на брифінгу заступник голови Верховної Ради Микола Томенко.

Він підкреслив, що "на наступний день після завершення Євро опозиція буде готувати через парламентську складову, через громадську складову серйозні слухання питань того, як використовувалися бюджетні гроші на підготовку до Євро".

Він висловив сподівання, що Генеральна прокуратура України, якщо не сьогодні, то найближчим часом "розставить крапки над "і", на нашу думку, в масовому розкраданні бюджетних коштів під егідою підготовки до Євро".

Томенко зазначив, що опозиція буде максимально під час Євро-2012 пропагувати Україну та український народ, але "паралельно будемо проводити просвітницькі заходи для іноземців, щоб поінформувати про характер діяльності політичного режиму Віктора Януковича, який перетворює Україну на авторитарну закритого типу державу, що робить неможливим її реальний вступ до ЄС".

Він підкреслив, що Чемпіонат Європи є важливою подією в історії України, тому що "Президента скоро не буде, я маю на увазі його переоберуть, уряд скоро піде у відставку - найближчим часом, а Євро залишиться в історії і світу, і Європи, і України".

Як повідомлялося, громадяни України готують акцію протесту проти Януковича, який сьогодні буде брати участь у відкритті Євро-2012, у Варшаві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua