Україна заплатила "Газпрому" 648 млн дол за травневий газ


Україна заплатила "Газпрому" 648 млн дол за травневий газ

Україна розрахувалася з Росією за імпортований в травні 2012 року природний газ, перерахувавши "Газпрому" $648 млн. У цьому місяці компанія виконала свої зобов'язання з оплати газу своєчасно і в повному обсязі.

За даними "Нафтогазу", ціна газу для України в II кварталі 2012 року становить близько $425 за 1 тис. куб. м, у порівнянні з $416 в I кварталі поточного року (з урахуванням "харківської знижки" $100 за тис. куб. м), передає Інтерфакс-Україна.

Раніше в "Нафтогазі" повідомили, що за підсумками травня планують імпортувати близько 1,5 млрд куб. м російського газу, а за підсумками червня, можливо, цей обсяг буде збільшений. В цілому Україна в 2012 році планує скоротити закупівлі природного газу у "Газпрому" до 27 млрд куб. м через його дорожнечу.

Як повідомлялося, Україна в січні-квітні 2012 року скоротила імпорт газу майже в 2 рази - до 10,646 млрд куб. м, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua