446
Українська митниця змінила технологію контролю на час Євро-2012
 Державна митна служба України для забезпечення комфортного і швидкого перетину кордону істотно змінила технологію митного контролю на час проведення чемпіонату Європи з футболу "Євро-2012".
 Згідно з повідомленням прес-служби Держмитслужби з посиланням на слова голови відомства Ігоря Калетника в четвер, після змін здійснюється проведення спільного контролю на польській території в пунктах пропуску "Краковець-Корчова", "Рава-Руська-Гребенне", "Шегині-Медика", "Ягодин-Дорогуськ".
 "Для громадян це означає одну зупинку для проходження митного і паспортного контролю лише на одному боці кордону. Для цього з 5 червня по 2 липня українські митники і прикордонники для здійснення своїх функцій перейшли на територію Польщі", - йдеться в повідомленні.
 У Держмитслужбі наголошують, в результаті таких дій істотно скоротитися час перетину кордону: для легкового автомобіля - 2 хвилини, для автобуса (40 пасажирів) - до 20 хвилин.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Місцеві бюджети отримали понад 230 млн грн туристичного збору
Пільгове оподаткування електромобілів: чи зросте ціна у разі скасування пільг та що буде з ринком
Барселона забороняє всі відвідування пабів: чому так
Місячний тариф на газ для населення подорожчав: постачальники оприлюднили ціни
Зеленський запровадив санкції проти російських пропагандистів і постачальників ВПК
Польська система оподаткування ФОПів в Україні не передбачає збільшення податків — Гетманцев
