0 800 307 555
0 800 307 555

Moody's знизило рейтинги одного з найбільших банків в Україні


Moody's знизило рейтинги одного з найбільших банків в Україні

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service знизило довгострокові рейтинги депозитів і незабезпеченого боргу в національній валюті до "Ba3" з "Ba1" з негативним прогнозом.

Як зазначається в повідомленні агентства в четвер, рейтинг фінансової стійкості банку знижений до "E+/b2" з "D-/ba3".

Крім того, рейтинг дочки банку "Райффайзен лізинг Аваль" за національною шкалою знижений до "Aa2.ua" з "Aa1.ua".

"Рейтингові дії відображають скорочення здатності (материнського - ІФ) Raiffeisen Bank International (RBI) до надання підтримки українському банку, а також значну податливість дочки українському суверенному ризику", - відзначає Moody's.

Агентство додає, що вкладення Райффайзен банк Аваль в держоблігації України складають 120% від його капіталу першого рівня.

Райффайзен Банк Аваль (раніше - банк "Аваль") засновано в 1992 році. Його найбільшим акціонером на 1 січня 2012 року був RBI - 96,3677%.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 квітня 2012 року з розміром загальних активів (50,803 млрд грн) Райффайзен Банк Аваль займав четверте місце серед 174 українських банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua