З початку року в економіку Києва інвестовано понад 370 млн доларів


З початку року в економіку Києва інвестовано понад 370 млн доларів

За перший квартал 2012 року в економіку Києва іноземними інвесторами вкладено 370,6 млн. дол. США прямих інвестицій. Про це УНН сказав заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, найбільшими країнами-інвесторами є Кіпр - 21,0%, Російська Федерація -11,5%, Нідерланди -11,2%, Австрія - 11,0%, Німеччина - 8,3%.

"Загалом в економіку Києва здійснювали інвестиції 115 країн світу. 75% - це країни Європейського Союзу, 12,6% - країни СНД. На одну людину припадає майже 9 тис. доларів іноземних інвестицій", - зазначив чиновник.

Р.Крамаренко також додав, що вагому частку всіх прямих інвестицій, що надійшли в економіку міста (52,5%), направлено на розвиток підприємств і організацій, що здійснюють фінансову діяльність.

Нагадаємо, на думку голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Максима Луцького, потенціал інвестицій від українського бізнесу на розвиток інновацій і високих технологій може скласти понад 10 мільярдів гривень на рік.

"Наукові розробки повинні бути цікавими для бізнесу та промисловості, тому що саме для них вони і створюються. Вважаю, що український бізнес сьогодні має можливість інвестувати у високі технології та наукові розробки більше 10 мільярдів гривень на рік. Наприклад, у 2010 році більше 70% інноваційноактивних підприємств здійснювали нововведення за власні кошти, витрати підприємств на фінансування інновацій склали майже 5 млрд грн", - зазначив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua