Точка зору: Єврофанам вистачить 40 гривень на день, щоб погуляти в фан-зоні
Уболівальникам буде достатньо 30-40 грн, щоб відпочити на території офіційної фан-зони Євро-2012 в Києві, заявляє куратор цього проекту Вілен Матвєєв.
"За нашими розрахунками, людина, що має в кишені 30-40 грн, зможе нормально тут провести час. Середній чек планується саме в цих межах", - сказав він журналістам у вівторок в Києві.
За словами Матвєєва, вартість пива складе від 12 до 15 грн. Уболівальники зможуть придбати традиційні для них страви, зокрема, снеки і хот-доги. Він також підкреслив, що розрахунок буде проводитися винятково у гривні.
На Хрещатику, де розміщується фан-зона, за його словами, достатня кількість пунктів обміну валют, крім того, встановлюються додаткові банкомати.
Як повідомив Матвєєв, відповідаючи на запитання журналістів, створення фан-зони та організація її роботи обійшлися вже в понад 10 млн грн. "Для нас це все-таки більше іміджевий проект. Інвестиції досить великі. Ми не впевнені, що ми їх повернемо", - заявив він.
Матвєєв запевнив, що фан-зона готова до прийому гостей. 7 червня пройде технічний запуск, а 8-го числа запланована офіційна церемонія відкриття фан-зони Євро-2012 в Києві.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
