Ощадбанк отримав з бюджету 1 500 млн грн для виплати вкладникам


Ощадбанк отримав з бюджету 1 500 млн грн для виплати вкладникам

Міністерством фінансів України профінансовано з державного бюджету, а Ощадбанком отримано 1500 млн грн для виплати вкладникам, відомості про яких станом на 1 січня 2012 р. внесено в інформаційно-аналітичну систему "Реєстр вкладників заощаджень громадян". Про це УНН повідомили в прес-службі Мінфіну.

Кошти виділені для відшкодування тим, хто не отримав протягом 2008 року компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень, у межах залишку проіндексованого внеску, але не більше 1000 грн на одного вкладника, а також для виплати спадкоємцям вкладників у розмірі 500 грн.

Також згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів від 28.03.2012 р. № 223-р "Про здійснення заходів з проведення компенсаційних виплат за знеціненими заощадженнями, вкладеними в установи Ощадного банку СРСР, що діяли на території України", Ощадбанк проводить актуалізацію даних, тобто оновлення відомостей про зареєстрованих вкладників в інформаційно-аналітичній системі "Реєстр вкладників заощаджень громадян", тим самим створюючи умови для подальшого проведення з 1 червня поточного року виплати без черг в певному місці, в певний день і час.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua