Попов хоче, щоб бізнес платив "білу" зарплату — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Попов хоче, щоб бізнес платив "білу" зарплату

500
Київська влада в особі голови КМДА Олександра Попова, міські профспілки та асоціація столичних роботодавців задекларували свої наміри про співпрацю, підписавши тристоронню угоду.
Про це повідомляє прес-служба КМДА.
Підписанти домовилися співпрацювати, щоб покращити трудовий та бізнес клімат столиці. Зокрема, сприяти виконанню міських цільових програм з підтримки товаровиробників усіх форм власності з метою збереження промислового та наукового потенціалу міста, розвитку підприємництва та малого бізнесу і періодично виносити питання на засідання міської тристоронньої ради.
"Перш за все така угода гарантує стабільність у питаннях взаємодії трьох сторін. Адже ні профспілки, ні роботодавці, ні влада самостійно не здатні вирішувати складні питання, що стоять сьогодні перед суспільством. А об'єднавшись, ми зможемо досягти найкращих результатів. Мова йде і про соціально-економічний розвиток міста і про соціальний захист людей, які працюють. Зараз ми консолідували зусилля, щоб підвищити рівень життя в столиці", - підкреслив під час підписання угоди Олександр Попов.
Як зазначив голова КМДА, важливу роль у розвитку Києва відіграє саме бізнес. Від того, скільки робочих місць створено в місті, яку зарплату отримують працівники, безпосередньо залежить добробут столиці, адже левову частку надходжень до бюджету складає податок на доходи фізичних осіб. Олександр Попов запевнив, що місто зацікавлене, щоб бізнес відчував себе комфортно, платив "білу" зарплату, адже через зарплату в конвертах столиця втрачає до 40% ПДФО, який є основним наповнювачем столичного бюджету.
"Ми сьогодні юридично оформили наші домовленості, але в принципі, ми вже з початку року їх реалізуємо. Наприклад, муніципальні надбавки працівникам бюджетної сфери - це 20%, які ми надаємо з міського бюджету, щоб підтримати киян, питання захисту ветеранів та тих людей, які потребують додаткового соціального захисту, - це результат нашої співпраці з профспілками. І безумовно, це співробітництво з роботодавцями в частині підтримки їхніх ініціатив з розвитку економіки і одночасно швидке реагування, щоб уникнути бюрократичні перепони, вирішення питань, пов'язаних із захистом інтересів наших підприємців", - розповів Олександр Попов.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас