0 800 307 555
0 800 307 555

Ще дві авіакомпанії Коломойського оголосили про банкрутство


Ще дві авіакомпанії Коломойського оголосили про банкрутство

Шведська авіакомпанія Skyways разом з дочірньою компанією City Airline оголосили про своє банкрутство.

У заяві авіаперевізника йдеться, що власники вирішили більше не фінансувати діяльність компанії, тому Рада директорів ухвалила рішення зупинити всі платежі і польоти.

"Ми пройшли довгий шлях реструктуризації компанії, але після банкрутства Cimber продовжувати [діяльність] стало практично неможливо", - цитуються в заяві слова голови Skyways і City Airline Мікаела Венгдала (Mikael Wångdahl).

На початку травня про зупинку польотів і початок процедури банкрутства через припинення фінансування з боку власника заявив датський лоу-кост авіаперевізник Cimber Sterling.

За даними anna.aero, Skyways і City Airline так само як і Cimber Sterling належать Mansvell Enterprises Ltd.

Згідно з презентацією голови ради директорів Cimber Sterling від 29 липня, основним власником Mansvell є український бізнесмен Ігор Коломойський, який також є основним акціонером декількох португальських лізингових компаній.

Нагадаємо, в середині 2011 року контрольована Коломойським Mansvell Enterprises уклала угоду з авіакомпанією Cimber Sterling про придбання 66,7% останньої за 165 млн датських крон (близько 31,7 млн доларів).

Авіакомпанія Cimber Sterling заснована в 1950 році, в її флоті знаходяться 26 літаків ATR-42, ATR-72, Bombardier CRJ 200, Boeing 737-700.

Cimber Sterling виконує близько 1 тис. польотів на тиждень і перевозить 2,4 млн пасажирів на рік.

Група ПриватБанку вже контролює 3 українські авіакомпанії - "АероСвіт", "Донбасаеро" та "Дніпроавіа", які об'єднані в альянс "Українська авіаційна група".

За неофіційними даними, під впливом групи також знаходиться авіакомпанія Windrose.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua