0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Ще дві авіакомпанії Коломойського оголосили про банкрутство


Ще дві авіакомпанії Коломойського оголосили про банкрутство

Шведська авіакомпанія Skyways разом з дочірньою компанією City Airline оголосили про своє банкрутство.

У заяві авіаперевізника йдеться, що власники вирішили більше не фінансувати діяльність компанії, тому Рада директорів ухвалила рішення зупинити всі платежі і польоти.

"Ми пройшли довгий шлях реструктуризації компанії, але після банкрутства Cimber продовжувати [діяльність] стало практично неможливо", - цитуються в заяві слова голови Skyways і City Airline Мікаела Венгдала (Mikael Wångdahl).

На початку травня про зупинку польотів і початок процедури банкрутства через припинення фінансування з боку власника заявив датський лоу-кост авіаперевізник Cimber Sterling.

За даними anna.aero, Skyways і City Airline так само як і Cimber Sterling належать Mansvell Enterprises Ltd.

Згідно з презентацією голови ради директорів Cimber Sterling від 29 липня, основним власником Mansvell є український бізнесмен Ігор Коломойський, який також є основним акціонером декількох португальських лізингових компаній.

Нагадаємо, в середині 2011 року контрольована Коломойським Mansvell Enterprises уклала угоду з авіакомпанією Cimber Sterling про придбання 66,7% останньої за 165 млн датських крон (близько 31,7 млн доларів).

Авіакомпанія Cimber Sterling заснована в 1950 році, в її флоті знаходяться 26 літаків ATR-42, ATR-72, Bombardier CRJ 200, Boeing 737-700.

Cimber Sterling виконує близько 1 тис. польотів на тиждень і перевозить 2,4 млн пасажирів на рік.

Група ПриватБанку вже контролює 3 українські авіакомпанії - "АероСвіт", "Донбасаеро" та "Дніпроавіа", які об'єднані в альянс "Українська авіаційна група".

За неофіційними даними, під впливом групи також знаходиться авіакомпанія Windrose.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування