Філософія інвестування


Філософія інвестування

Гроші мають значення,

але ще більше значення

має результат управління грошима.

Немає жодної людини, яка б не хотіла поліпшити своє фінансове становище. Достатня кількість написаних книг, у яких приводиться багато ідей як заробити та примножити гроші, що треба думати і які дії вживати. Прочитавши одну з таких книг, погоджуєшся з думкою автора і на цьому все! Але потрібно зрозуміти одну різницю між "багатим" і "бідним" - це не кількість грошей, а різна філософія.

Що для Вас інвестування? Скільки інвесторів, стільки й думок. Кожен дає своє власне визначення інвестуванню і кожен по-своєму правий. Але погодьтеся, що навіть сама далека людина від фінансової сфери відповість: "купівля лотерейного білета не є інвестуванням, це лише звичайна гра".

Інвестування - це вкладення грошей з метою отримання прибутку. В даний час на фінансовому ринку можна виділити кілька основних форм інвестування: вклади в комерційні банки, страхові компанії, інвестиційні фонди. У ряді випадків вони істотно відрізняються один від одного по рівню прибутковості, ступені надійності, інформаційної відкритості, степені державного регулювання та ін., але по більшості критеріїв, таких як ліквідність, прозорість, надійність захисту прав інвесторів і повний контроль над діяльністю компанії з боку держави, - переваги залишаються за інвестиційними фондами.

Підібрати для себе відповідний спосіб інвестування і виробити правильну стратегію, Ви можете, скориставшись незалежними експертами фондового ринку, які публікують рейтинги компаній з управління активами та інвестиційних фондів. За даними інформаційного порталу InvestFunds для керуючої компанії "УПІ КАПІТАЛ" початок 2012 року видався вдалим:

- Зафіксована прибутковість з початку діяльності відкритого фонду "Андромеда" вже перевищує + 24% річних *;

- Зафіксована прибутковість з початку діяльності інтервального фонду "Оріон" вже перевищує +27% річних *;

- В управлінні компанії "УПІ КАПІТАЛ" - 366 757 749,19 грн. станом на 01.05.12.

* Станом на 01.05.12.

Професійний підхід керуючих "УПІ КАПІТАЛ" відрізняється від більшості інших відомих стратегій управління. Процес прийняття рішень при управлінні інвестиційним портфелем є результатом роботи групи фахівців компанії з управління активами - фінансових аналітиків, ризикових менеджерів, портфельних управляючих. Створені компанією інвестиційні фонди дозволяють інвесторам скористатися всіма перевагами різних стратегій інвестування і дають можливість не тільки зберегти свої заощадження, а й примножити їх, використовуючи високу волатильність фондового ринку України.

Наприкінці, пам'ятайте всім відоме правило фінансистів: інвестуючи кошти, ви залучаєте до себе нові грошові потоки.

Інформацію що до компаніі з управлінню активами "УПІ КАПІТАЛ", а також ії послуг можете дізнатися на інтернет-сторінці компанії: www.upicapital.com

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "УПІ КАПІТАЛ" здійснює професійну діяльність на фондовому ринку – діяльність з управління активами інституційних інвесторів (діяльність з управління активами), на підставі ліцензії НКЦПФР серія: АГ № 399249 від 23.09.2010 р., строк дії ліцензії – з 23.09.2010 р. по 23.09.2015р.

Вартість інвестиційних сертифікатів інвестиційного фонду може як збільшуватися, так і зменшуватися, результати інвестування у минулому не визначають доходи у майбутньому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Все, що ми знаємо про:УПІ КАПІТАЛ ТОВ КУА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua