Литвин: Україна вивчить перспективи, які може відкрити вступ до МС


Литвин: Україна вивчить перспективи, які може відкрити вступ до МС

Україна буде уважно вивчати можливі плюси та мінуси вступу до Митного союзу, повідомив журналістам у Петербурзі в четвер голова Верховної Ради Володимир Литвин.

"Потрібно уважно вивчити можливі перспективи (від вступу до Митного союзу)", - сказав Литвин.

За його словами, етап поділу та відчуження країн всередині СНД змінився етапом осмислення того, що вони отримали. "Історією і долею нам визначено співпрацювати", - підкреслив Литвин.

Він зазначив, що Митний союз розглядається в першу чергу як економічний проект, і можливі плюси та мінуси від вступу до нього уважно вивчають учасники СНД, у тому числі Україна.

Литвин закликав "не розкидатися", а реалізувати вже існуючі можливості Співдружності. Він нагадав, що раніше вже робилися спроби прийняти закон про вільні економічні зони, однак той проект так і не був ратифікований.

Також Литвин не погодився з думкою про те, що Міжпарламентська асамблея держав-учасниць СНД є своєрідною "шлюборозлучною" організацією.

Він підкреслив, що вказана організація продовжує вирішувати важливі для Співдружності питання.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua