Саратов: Тарифи ЖКГ підвищимо, але видамо людям адресну соцдопомогу


Саратов: Тарифи ЖКГ підвищимо, але видамо людям адресну соцдопомогу

Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги буде супроводжуватися адресною соціальною допомогою. Про це заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, Валерій Саратов в ефірі Першого ділового каналу.

"Сьогодні над цією проблемою серйозно працює Міністерство соціальної політики, ми беремо активну участь. Населення має зрозуміти, що держава не буде підвищувати тарифи без адекватних кроків в інтересах людей щодо адресної соціальної допомоги", - сказав Саратов.

За словами голови комісії, найбільш проблемною є оплата населення за тепло.

"Люди платять взимку за тепло та гаряче водопостачання 60% платежів, які вони платять за комунальні послуги. Це дійсно велике навантаження на сімейний бюджет. Сьогодні у держави та уряду серйозна проблема через те, що громадяни не мають можливості платити такі високі тарифи", - зазначив Саратов.

Він також розповів, що у Великобританії та Франції використовується термін "енергетична бідність".

"Якщо сім'я платить за тепло понад 10% свого бюджету, то держава допомагає їй. У нас сьогодні фактично по регіонах і містах країни, так і оплачується близько 10% за теплопостачання та гаряче водопостачання. Тому сьогодні дійсно є проблема, як підвищити тарифи до економічно обґрунтованого рівня, щоб люди мали можливість платити", - зазначив Саратов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua