У ГПУ заявили, що висновки Карпачової не є доказом


У ГПУ заявили, що висновки Карпачової не є доказом

Висновок колишнього уповноваженого Ради з прав людини Ніни Карпачової щодо тілесних ушкоджень на тілі Юлії Тимошенко не може бути використано як доказ.

Про це заявив начальник головного управління нагляду за дотриманням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах та інших примусових заходів Генеральної прокуратури України Вадим Горан в ефірі 5-го каналу.

За його словами, та інформація, яка була оприлюднена Карпачовою, не є документом, а лише особистою думкою. "Це не акт, а це думка будь-якого фахівця, який може щось сказати.

Не можна говорити, що це якийсь офіційний документ, оскільки він був складений не уповноваженими на це фахівцями, і він не є доказом", - додав Горан.

Як повідомлялося, 8 лютого 2012 р. завершився термін повноважень чинного омбудсмена Карпачової, яка займала цей пост з 1998 року. 24 квітня Верховна Рада обрала нового омбудсмена - урядового уповноваженого в Європейському суді з прав людини Валерію Лутковську.

Вона склала присягу уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в п'ятницю, 27 квітня. Після цього парламент ухвалив рішення про звільнення Карпачової з цієї посади.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua