224
Facebook заробляє на кожному юзеру по долару за квартал
У першому кварталі 2012 року дохід Facebook перевищив 1 млрд доларів, передає ТСН.
Соціальна мережа Facebook оприлюднила останні дані про свою фінансову успішність в першому кварталі 2012 року. Як йдеться в документах, представлених в Американську комісію з цінних паперів, за цей період Facebook заробив в середньому по 1,21 долара з кожного користувача.
Зазначимо, дохід компанії в першому кварталі 2012 року перевищив 1 млрд доларів - на 45% більше в порівнянні з попереднім роком, проте на 6% менше в порівнянні з попереднім кварталом. Кількість активних користувачів Facebook також значно зросла - щомісячне до 901 млн, і щоденне - до 526 млн.
Соціальна мережа продовжує нарощувати частку доходів, отриманих за кордоном - рекламні кошти, отримані в США і Канаді, тепер становлять всього половину всіх доходів.
За матеріалами: ТСН
Поділитися новиною
Також за темою
Уряд спростив встановлення сонячних панелей на будинках: максимальна сума кредиту
НБУ закликав банки посилити фінмоніторинг і обмін інформацією про ризикових клієнтів
Казахстан надіслав офіційну заявку до США на придбання частки російського гіганта «Лукойл»
Водійське посвідчення без іспитів: як розпізнати шахраїв
Банки зафіксували приплив коштів клієнтів але не очікують продовження цього тренду — НБУ
Військовий збір: надходження зросли більш ніж утричі
