Рекламний блок “Корисні посилання” на FINANCE.UA переїхав!


Рекламний блок “Корисні посилання” на FINANCE.UA переїхав!

Шановні користувачі та клієнти!

FINANCE.UA дає зелене світло малому і середньому просуванню в інтернеті. Ми з радістю повідомляємо вас, що наш рекламний блок “Корисні посилання” переїхав з нижньої частини головної сторінки на клікабельне і помітне місце – тепер він розташований в більш видимій зоні зліва.

При цьому вартість розміщення посилання в цьому блоці не змінилася – вона так само складає 996 грн.! Нагадуємо, що за такої невисокої вартості ваше рекламне посилання буде у нас на головній сторінці не день, і навіть не 1 тиждень, а цілий місяць. Для порівняння – прес-реліз, який також коштує 996 грн., розміщується у нас в рубриці “Важливо” на головній сторінці лише на 1 добу.

Отож, поспішайте скористатися нашою пропозицією і розмістити інформацію про ваш бізнес, послугу або захід у нас на порталі. І пам’ятаєте – вдалий, клікабельний заголовок – гарантія високого відгуку. Звертатися з цього питання можна до Сергія Матушевича: topman@mail.finance.ua тел. +380(44)483-7-483 537-1465

Відвідуваність головної сторінки FINANCE.UA: близько 25 тисяч відвідувачів на добу, близько 80 тисяч відвідувачів на тиждень, близько 230 тисяч відвідувачів на місяць (Gemius).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua