На світових ринках нафта подорожчала майже на 0,8 дол.


Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent за підсумками торгів зросли майже на 0,8 дол. за барель.

Офіційна ціна нафти WTI (Light Sweet) на терміновій товарній біржі New York Mercantile Exchange (NYMEX) в Нью-Йорку за підсумками торгів 20 квітня 2012 р. підвищилася на 0,78 дол. і склала 103,05 дол./бар.

Офіційна ціна нафти Brent на електронній товарній біржі InterContinental Exchange Futures Europe (IСE Futures Europe) за підсумками торгів 20 квітня 2012 р. підвищилася на 0,76 дол. і склала 118,76 дол./бар.

Нафта на біржах дорожчала, що технічно було зумовлено слабким доларом. На міжнародному валютному ринку FOREX долар з початку вчорашнього дня знизився проти євро та інших валют, чому сприяла хороша макроекономічна статистика з Німеччини. Індекс долара для шести провідних світових валют знизився на 0,15% і опустився нижче позначки 79,5 пункту, забезпечивши привабливі умови для спекулятивних покупок нафти та інших товарних активів, ціни на які встановлено у валюті США.

Так, за даними дослідницького інституту IFO, індекс ділового клімату в Німеччині в квітні збільшився в порівнянні з березнем на 0,1 процентного пункту - до 109,9 пункту. Дані виявилися кращими від прогнозу аналітиків, які, навпаки, чекали зниження індексу до 109,5 пункту. Також інвесторам додала впевненості хороша звітність американських корпорацій.

19 квітня ціни на нафту на біржах у Нью-Йорку і в Лондоні змінилися різноспрямовано. За підсумками торгів 19 квітня 2012 р. ціна нафти WTI (Light Sweet) знизилася на 0,4%, оновивши свій тижневий мінімум. У той же час ціна нафти Brent напередодні завершила торговельний день в символічному плюсі, підвищившись на 3 центи.

Наступний торговий тиждень може стати вирішальним в долі середньострокової перспективи ринків ризикованих інструментів. Поки інвестори знаходяться в замішанні, реагуючи на вербальні інтервенції політиків ЄС, покликані заспокоїти громадськість щодо розростання боргової кризи в Європі. З іншого боку, економічний клімат США змушує гравців з побоюванням дивитися на покупки нафтових ф'ючерсів. У цьому зв'язку, якщо ринки акцій не зможуть встояти перед черговою хвилею розпродажів, ціни на енергоносії будуть схильні до падіння.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua