Нацбанк: Чиста купівля населенням валюти в березні зросла майже наполовину


Нацбанк: Чиста купівля населенням валюти в березні зросла майже наполовину

В огляді основних тенденцій валютного ринку України за березень 2012 року Національного банку України зазначається, що чиста купівля населенням валюти в березні склала 544,1 млн доларів.

Згідно з повідомленням, обсяг валюти, купленої банками у населення, склав 1 млрд 201,5 млн дол., обсяг валюти, проданої населенню, - 1 млрд 745,6 млн дол. Таким чином, чиста купівля валюти населенням зросла на 46%, в порівнянні з 372,7 млн дол. в лютому 2012 року, повідомляє РБК-Україна.

Банківські вклади фізичних осіб у вільно конвертованих валютах зросли на 52,3 млн дол. і на 1 квітня 2012 р. склали 19 млрд 162,6 млн дол.

Раніше директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики Національного банку України Олена Щербакова заявила, що населення в чотири рази скоротило попит на іноземну валюту. За словами Щербакової, останнім часом спостерігається зростання надходжень інвалюти в фінансову систему і зниження попиту на готівкову валюту з боку населення. Тому участь Нацбанку на валютному ринку в березні звелася до нуля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua