Український ринок акцій на відкритті у вівторок знижується за індексом УБ


Фондовий ринок України, залишаючись в заручниках негативної зовнішньої кон'юнктури, почав торговельну сесію вівторка зниженням за індексом "Української біржі" (УБ): індикатор за п'ять хвилин сесії просів на 0,69% - до 1400,45 пункту.

У той же час учасники торгів не поспішають розпродавати активи, зберігаючи надії на зміну тенденції. Індекс ПФТС на 10:35 кч не змінився через відсутність угод з індексним паперами.

На УБ в перші хвилини торгів продажі відбувалися по більшості ліквідних акцій. При цьому індекс вниз тягнули акції Алчевського меткомбінату (-1,83%), Райффайзен Банку Аваль (-1,73%) і "Азовсталі" (-1,6%). З ростом торгувалися тільки акції Укрсоцбанку (+0,47%).

Керівник аналітичного департаменту інвесткомпанії "Арт-Капітал" Ігор Путілін прогнозує, що за відсутності важливих внутрішніх новин українські індекси у вівторок, швидше за все, підуть за торговельною динамікою на європейських фондових майданчиках.

"Український ринок вже частково відіграв негативну макростатистику США, тому варто звернути увагу на глибину падіння після тривалих вихідних фондових індексів Європи", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна".

Тим часом керівник відділу аналітики інвесткомпанії "Велес Капітал" Ліна Ольмезова вважає, що стабілізація українських фондових індексів у понеділок на рівні відкриття вказує на готовність ринку до зростання. Однак скорочення коротких позицій до закінчення сесії свідчить про те, що вибухового зростання чекати не варто.

За словами керівника аналітичного департаменту ІГ "ТАСК" Андрія Шевчишина, незважаючи на негативну динаміку українських індексів, в цілому ринок акцій зберігає хорошу опірність зовнішньому негативу. При цьому гравці, повністю викупивши ранкову просідання в понеділок, тим самим підтверджують прихильність висхідного руху.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування