0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Додаткові соцвиплати прискорять інфляцію


Додаткові соцвиплати прискорять інфляцію

Реалізація соціальних ініціатив президента може прискорити інфляцію, вважають економісти. За підрахунками директора фонду Блейзера Олега Устенка, цього року вона може сягнути 9%, а не запланованих 7,9%.

Адже гроші у вигляді соцвидатків потраплять в руки здебільшого незаможних людей, що передусім спровокує зростання споживчого попиту. Нагадаємо, для реалізації соціальних ініціатив президента необхідно 16 мільярдів гривень. Ще 10 мільярдів мають спрямувати на іпотечну програму.

Олег Устенко, директор міжнародного Фонду Блейзера:

"Проще говоря, эти деньги не будут храниться, а население будет пытаться выбросить их на рынок. Если только не будут придуманы какие-то четкие связующие механизмы для того, чтобы этого выброса не произошло. Один из вариантов, предлагающийся сейчас правительством - это долгосрочные депозиты под более привлекательные проценты. Второй вариант - это выпуск вообще ценных бумаг".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування