Податкова знижка передбачена кожному українцю


Податкова знижка передбачена кожному українцю

Кожен українець має право на податкову знижку. В минулому році її отримали 18 тисяч осіб, пише UBR.

Що таке податкова знижка, відомо далеко не всім українцям. Однак, коли діти навчаються на платному відділенні - можна повернути частину витрачених коштів. У випадку, якщо студент працює і одержує легальну зарплату - до податківців доведеться йти йому самому. Гроші надійдуть на банківський рахунок через 60 днів після заповнення документів.

"Пішла, заповнила податкову декларацію. Там потрібно було представити копію паспорта, коду і також довідку про доходи мамину - з місця роботи. Точну суму не пам'ятаю. Ну там близько 10-ти відсотків. Тобто, невелика сума. Якщо ми платили за рік 4 тисячі гривень, то нам повертали близько 400 гривень", - розповідає колишня студентка Алла Пасенюк.

Заповнювати заяву на податкову знижку дозволено протягом року. Сервісом може скористатися і той, хто виплачує відсотки з іпотеки, робить благодійні внески, лікується від безпліддя або всиновлює дітей. Навіть якщо немає ідентифікаційного номера.

"Цього року близько 15-ти тисяч осіб подали декларації для отримання податкової знижки. Сума, що підлягає поверненню, становить близько 18-ти тисяч. Є, 18 мільйонів. Є, трохи більше, ніж тисяча на одну декларацію. Якщо говорити про підсумки минулого року, то кількість осіб, які скористалися правом на податкову знижку, становить близько 180 тисяч", - повідомив Сергій Наумов, заступник директора департаменту ДПС України.

Потрібно пам'ятати, що податківці відмовлять тим, хто отримує дохід, не пов'язаний із зарплатою або оклад в конвертах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua