0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

В Україні інфляція впала до рівня ЄС, а кредитні ставки залишились високими


В Україні інфляція впала до рівня ЄС, а кредитні ставки залишились високими

Інфляція в Україні - як у Євросоюзі та США. За два місяці маємо 3% зростання цін у річному обчисленні. У ЄС - 2,7 %. В Америці - 2,9%. На цьому подібність і закінчується. На Заході депозитні і кредитні ставки максимально наближені до інфляції. В Україні вони від цього не залежать.

Володимир Лавренчук, голова правління комерційного банку:

"Зв’язувати кредит і інфляцію не можна, тому що кредити треба пов’язувати з вартістю грошей. А вартість грошей в Україні не прив’язана до інфляції... Тому що вона спровокована значно більше не інфляцією, а ризиками та довірою до інститутів".

Олег Устенко, експерт фінансового ринку:

"Не забывайте, что Украина относится к развивающимся рынкам. Поэтому уровень инфляции - здесь очень важный параметр. Но ставки по депозитам и кредитам не будут соответствовать инфляции плюс небольшой зазор, например либор и 2,5%. Это не работает в таких странах".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua
Опитування