Україна і ЄС парафували угоду про асоціацію і ЗВТ


Україна і ЄС парафували угоду про асоціацію і ЗВТ

Україна і Євросоюз сьогодні в Брюсселі парафували угоду про асоціацію (УА) і ЗВТ. Про це повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

"Глави переговорних делегацій України та Європейського Союзу парафували текст угоди про асоціацію, складовою частиною якої будуть положення про створення поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ЗВТ). У зв'язку з цим глави переговорних груп щодо ЗВТ підтвердили досягнуті 22 грудня 2011 р. домовленості щодо змісту ЗВТ і зобов'язалися завершити правову експертизу тексту, включаючи технічні програми та протоколи", - йдеться в спільному прес-релізі.

Обидві сторони висловили спільне зобов'язання вжити подальших технічних заходів, необхідних для підготовки до підписання угоди про асоціацію.

Україна і ЄС почали переговори про нову угоду 5 березня 2007 р., а переговори про створення зони вільної торгівлі - 18 лютого 2008 р. На саміті Україна-ЄС у Парижі 9 вересня 2008 р. Україна не отримала гарантій вступу в ЄС. Замість цього було схвалено рішення про те, що новий документ, що регламентує відносини України та ЄС, буде називатися "Угода про асоціацію".

Нагадаємо, раніше сьогодні з посиланням на джерело повідомлялося, що повноцінно провести процедуру ратифікації Україні і ЄС не вдасться.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua