ПАРЄ: Угода України про асоціацію з ЄС не запрацює після парафування


ПАРЄ: Угода України про асоціацію з ЄС не запрацює після парафування

Україна і Євросоюз офіційно підтвердили, що парафують Угоду про Зону вільної торгівлі та політичної асоціації 30 березня. Проте в ПАРЄ впевнені, що процес ратифікації угоди з ЄС буде залежати від того, чи виконує Україна вимоги ЄС.

Про це заявив співдоповідач з питань України ПАРЄ Майліс Репс за підсумками візиту Моніторингового комітету ПАРЄ в Україну, передає Росбалт.

"Після парафування угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі піде процес ратифікації. І це значить, що угоду мають ратифікувати всі 27 парламентів ЄС. При найбільш позитивних прогнозах це б зайняло мінімум два роки", - сказала вона.

"Сьогодні Європа дуже уважно прислухається до того, як виконуються демократичні принципи... І європейські країни уважно стежать за тим, як відбувається реформа судової системи України, що буде з опозиціонерами, а також, як саме пройдуть парламентські вибори", - додала Репс.

Нагадаємо, що Парламентська асамблея Ради Європи в прийнятій 26 січня резолюції ПАРЄ "Функціонування демократичних інститутів в Україні" не виключила введення санкцій проти чинної української влади за недотримання основних демократичних принципів і верховенства права.

Верховна Рада напередодні ухвалила в першому читанні постанову, якою затвердить план заходів з виконання рекомендацій ПАРЄ, однак без виконання вимог щодо звільнення екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та інших ув'язнених екс-чиновників, як того вимагає Асамблея.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua