0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У Британії введуть "пироговий податок"


У Британії введуть "пироговий податок"

Уряд Великої Британії, рятуючи країну від економічного спаду, почав впадати у крайнощі. Посадовці вирішили зобов’язати поповнювати бюджет навіть власників невеличких пекарень та станцій із хот-догами. На " пиріжки" в країні вводять чималий податок.

Гарячі ціни - на гарячі пиріжки. Уряд Великої Британії прийняв закон про обкладання податком продуктів швидкого приготування. Під дію документа підпадають гарячі пироги, сосиски у тісті й випічка. Збір встановили на рівні 20%.

Кен Маккейн, директор мережі пекарень:

"Вартість пирогів та іншої випічки автоматично зросте на двадцять відсотків. Не думаю, що для індустрії це буде безболісно. Це призведе до втрати сектором споживачів. І бізнес виявиться нерентабельним".

Девід Кемерон, прем’єр-міністр Великої Британії:

"Я сам дуже полюбляю випічку. Часто забігаю до кав’ярень по пиріжки. І зростання цін на такі продукти для мене особисто нічого не змінить. Купуватиму їх і надалі. Так само, я вважаю, вчинять і ті, хто справді любить таку їжу".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування