Вартість бензину у Китаї сягнула рекордної позначки


Вартість бензину у Китаї сягнула рекордної позначки

Вартість бензину у Китаї сягнула рекордної позначки - долар, тридцять американських центів за літр. Це приблизно на двадцять відсотків більше, ніж в Америці. Ціну ресурсу підвищує уряд Піднебесної. Таким чином посадовці прагнуть змусити звернути увагу водіїв на альтернативні види пального, електрокари або гібриди. Нині там їздять приблизно вісімдесят мільйонів автомобілів на звичайному бензині. Страждає природа. Від чистого ресурсу - мають збитки автовласники.

Дінг Чубіао, водій вантажівки:

"Я працюю в компанії, яка здійснює вантажні перевезення. Якщо бензин дорожчає, хоча б на пів-долара, водій кожної машини витрачає на пальне приблизно на п’ятнадцять доларів більше щодня. За місяць - це близько півтори тисячі доларів. Не хочу навіть рахувати, скільки тисяч ми втрачаємо за рік".

Аналітики прогнозують: за таких умов тамтешні компанії втрачатимуть конкурентоспроможність відносно, до скажімо, індійських фірм. Адже там компаніям-перевізникам надають субсидії, тож за пальне вони платять менше.

Жуан Джін, економіст:

"Якщо вартість бензину збільшуватимуть і надалі, це призведе до гальмування розвитку в багатьох галузях. І як наслідок уповільниться загальне зростання китайської економіки".

Деякі люди в цій ситуації намагаються зекономити, та пересідають з власних авто на громадський транспорт. Утім і це не панацея, кажуть експерти. Адже, якщо пальне дорожчатиме, то збільшуватиметься вартість проїзду і там.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Архiви:2012 2011 2010 2009
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua