896
Фірташ стверджує, що держава винна йому 3 млрд грн
— Казна та Політика
Фірташ і радий би допомогти експортерам з поверненням ПДВ, але йому самому винні 3 млрд грн.
Президент Федерації роботодавців України Дмитро Фірташ під час наради у Львові 27 березня заявив, що Державна податкова служба заборгувала його підприємствам 3 млрд грн за повернення ПДВ.
Відповідаючи на прохання директора Львівського ізоляторного заводу допомогти вирішити питання з поверненням ПДВ, Фірташ погодився, але зазначив, що податкова ще не повернула його заводам 3 млрд грн з ПДВ.
Як повідомлялося, у вівторок, 27 березня, у Львові відбулася робоча зустріч керівництва Львівської області та голови Федерації роботодавців Фірташа з керівниками і власниками понад 250 малих, середніх і великих підприємств.
Під час наради Фірташ, зокрема, розкритикував працівників податкової адміністрації, назвавши їх грабіжниками і рекетирами, а також висловився за якнайшвидше скасування тендерів, які, за його словами, є "чистою корупцією".
За матеріалами: Дзеркало Тижня
Поділитися новиною
Також за темою
У Мінфіні пояснили роль девальвації гривні під час війни
Для підготовки України до наступного опалювального сезону треба €5 млрд — Зеленський
Доходи держбюджету за два місяці 2026 року перевищили 302 млрд грн
У січні експорт ІТ-послуг України становив $508 млн, на 25% менше, ніж у грудні
6,4 млрд грн до держбюджету під час аукціону з розміщення ОВДП
Державний борг України став дешевшим і довшим за строками погашення — Мінфін
