0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Звідки візьмуть гроші на ініціативи Президента?


Звідки візьмуть гроші на ініціативи Президента?

Де взяти гроші на соціальні ініціативи президента? Експерти вважають, що податок на розкіш і збільшення зборів митниці, на які сподіваються в уряді, не дадуть очікуваного економічного ефекту. Нині міністрам треба знайти додаткові 16 мільярдів гривень.

Павло Розенко, провідний експерт Центру Разумкова:

За розрахунками уряду, сукупно ця ініціатива принесе 800 мільйонів гривень, якщо розділити це на кожного пенсіонера, то це вийде приблизно по 5 грн. на кожного пенсіонера. і виникає очевидне питання, а де ж взяти ще 95 грн, із тих ста, що пообіцяв Віктор Федорович".

Олег Устенко, виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера:

"Проблема состоит в том, что большая часть вот подобного рода налогов, насколько я понимаю, исходя из украинского законодательства может вводиться только с нового налогового периода, то есть с нового года. То есть каким образом это будет действовать в этом году, это не совсем понятным... остается вопросом".

Володимир Фесенко, голова правління центру прикладних політичних досліджень:

"Какая минимальная задача? Которая вполне, на мой взгляд, выполнима, вернуть хотя бы часть избирателей партии регионов, которые отошли от нее за последние 2 года".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Архiви:2012 2011 2010 2009
В Контексті Finance.ua
Опитування