214
США готові допомогти Україні в питанні енергетичної безпеки
— Енергетика
Спеціальний представник державного секретаря США з питань енергетики Ричард Морнінгстар підтвердив готовність США надавати підтримку Україні в питанні зміцнення її енергетичної безпеки.
Про це він заявив під час зустрічі з міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком в рамках Брюссельського форуму.
Як повідомляє прес-служба МЗС України, на зустрічі сторони обговорили шляхи посилення енергетичної безпеки в Європі. При цьому Грищенко підкреслив важливість залучення ресурсів міжнародних фінансових інститутів на цілі модернізації газотранспортної системи України.
Відбувся також обмін думками щодо перспектив розвитку українсько-американських відносин в енергетичній сфері.
В цей же день Костянтин Грищенко виступив на панельній дискусії "Східноєвропейські партнери: рух на захід, схід або нікуди?" і взяв участь у тематичних дебатах "Європейське сусідство: більше за більше чи просто нічого?", присвячених розвитку європейської політики сусідства.
За матеріалами: Фокус
Поділитися новиною
Також за темою
У 2026 році в Україні планують ввести ще понад 500 МВт розподіленої генерації
Через обстріли вкотре пошкоджено лінію живлення ЗАЕС — Міненерго
В 2025 році через точки входу в українську ГТС пройшли 6,9 мільярда кубів газу
Ціни на нафту ростуть після рекордного падіння
Поставки російської нафти до Індії впали до найнижчого рівня за 3 роки
Світло в новорічну ніч: яких відключень очікувати
