Для реалізації соцініціатив Януковича з молотка може піти Одеський припортовий завод


Для реалізації соцініціатив Януковича з молотка може піти Одеський припортовий завод

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Вадим Копилов заявив, що Мінекономіки для реалізації соціальних ініціатив Президента Віктора Януковича очікує отримати від приватизації додатково 6,5 млрд грн.

За словами чиновника, кошти можуть бути залучені, зокрема, в результаті можливої приватизації Одеського припортового заводу.

Крім цього, митними органами очікується забезпечення необхідної суми в обсязі 7-7,5 млрд грн, від податкової - 2,5 млрд грн.

Між тим Копилов відзначає, що питання про фінансування соцініціатів знаходиться в процесі обговорення. "Ще йде робота над цим", - сказав він.

Нагадаємо, що уряд планує внести зміни до держбюджету, щоб в травні почалася реалізація соціальних ініціатив Януковича. Зокрема, президент доручив за півроку до виборів переглянути розмір пенсій дев'яти мільйонам пенсіонерів, щоб розмір виплат зріс мінімум на 100 гривень.

Як відомо, цього року в Україні пройдуть парламентські вибори, на яких пропрезидентська коаліція може втратити більшість у Верховній Раді. Трохи раніше Президент Янукович вже обіцяв українцям щедрі соцвиплати, а також доступне житло вже за півроку до виборів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua