Експерт: Україні треба реструктуризувати борг перед МВФ, а не рефінансувати


Експерт: Україні треба реструктуризувати борг перед МВФ, а не рефінансувати

Україні треба реструктуризувати борг перед Міжнародним валютним фондом (МВФ) за надані кошти в траншах за 2008-2009 роки, вважає заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Вадим Копилов.

Заступник міністра на прес-конференції в Києві в четвер зазначив, що Україні буде вигідніше реструктуризувати борг, ніж рефінансувати його.

"Реструктуризація. Ну навіщо, дайте нам три, щоб ми вам три повернули? Можна ж ці три, які ми вам винні, їх виплату перенести", - сказав він.

При цьому, кажучи про термін можливої реструктуризації боргу, В.Копилов зазначив, що чим довшим цей період буде, тим вигідніше це буде для країни.

На його думку, мова може йти про реструктуризацію боргу на десятирічний період.

"Розумієте, щоб вирішити завдання рефінансування, все-таки щось треба з однієї кишені дістати і перекласти в іншу і цей час перекладання з однієї кишені в іншу відволікає той чи інший ресурс, а коли мова йде про реструктуризацію - не потрібно нічого діставати, ми просто відсуваємо", - пояснив він.

Як повідомлялося, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров повідомив, що Україна має намір вести переговори з МВФ про рефінансування боргу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування