0 800 307 555
0 800 307 555

Європарламент хоче знати, як мафія проникає в економіку і владу


Європарламент хоче знати, як мафія проникає в економіку і владу

Європейський парламент створив спеціальний комітет з питань організованої злочинності, корупції і відмивання брудних грошей.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення було прийнято на пленарній сесії Європарламенту в Страсбурзі.

"За" проголосували більшість депутатів, присутніх у залі.

Як повідомила прес-служба Європарламенту, метою Комітету, створеного терміном на 1 рік, буде розслідування проникнення організованої злочинності, в тому числі мафії, в легальну економіку ЄС, адміністрацію і фінансову систему. За результатами своєї діяльності Комітет повинен представити пропозиції з боротьби з такими явищами.

"Створення антимафіозного Комітету в Європарламенті є реальною поворотною точкою в історії політики Європейського Союзу. В кінцевому підсумку, Європа посилає чіткий сигнал злочинним організаціям і гангстерам: інститути не капітулюють перед організованою злочинністю", - заявила з цього приводу доповідач з питання створення Комітету Соня Альфано (група ліберальних партій, Італія).

Згідно з прийнятим сьогодні рішенням члени Комітету зможуть відвідувати національні і європейські органи влади, а також проводити слухання з представниками органів влади ЄС та національних органів влади всього світу. При цьому на слухання можуть запрошуватися представники бізнесу, громадянського суспільства, жертви організованих злочинних угруповань, а також офіційні особи, в тому числі судді.

Через два тижні Європарламент визначиться з приводу складу Комітету, а свою роботу новий Комітет почне в кінці квітня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Опитування
В Контексті Finance.ua