Siemens заплатить штраф за підкуп чиновників у Греції


Siemens заплатить штраф за підкуп чиновників у Греції

Німецький концерн Siemens заплатить мінімум 170 млн євро Греції, щоб врегулювати корупційний скандал з Афінами, повідомляє Agence France-Presse. Siemens також зобов'язався інвестувати близько 100 мільйонів євро в економіку Греції.

Німецький концерн визнав раніше, що його працівники підкуповували грецьких чиновників платили багатомільйонні хабарі грецьким політикам до 2007 року в обмін на надання вигідних контрактів. Ніхто поки не був покараний в Греції у даній справі, проте Афіни пригрозили Siemens судом, зажадавши від компанії компенсації збитків.

Мирова угода з Siemens буде підписана після того, як її прийме грецький парламент.

У 2010-2011 роках в Греції було проведено 11-місячне парламентське розслідування, яке показало, що корупційні практики Siemens в 1997-2002 роках завдали збитків грецьким платникам податків у 2 мільярди євро.

Корупція в Siemens стала надбанням громадськості в 2006 році після кількох гучних обшуків. Топ-менеджерів компанії обвинуватили в дачі хабарів заради укладення вигідних контрактів. Зокрема, мова йшла про підкуп підрядників в Аргентині, Бангладеш, Венесуелі, Іраку, Лівії, Нігерії та Росії.

Під час внутрішнього розслідування було встановлено, що співробітники компанії дали хабарів більш ніж на 1,3 мільярда євро. В кінці 2008 року концерн зобов'язали виплатити близько мільярда євро штрафу владі США та Німеччини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua