Singapore Airlines попросила пілотів піти у дворічну неоплачувану відпустку


Singapore Airlines попросила пілотів піти у дворічну неоплачувану відпустку

Авіакомпанія Singapore Airlines звернулася з проханням до пілотів піти в неоплачувану відпустку на два роки, повідомляє AFP. Таким способом перевізник вирішив боротися з надлишком кваліфікованого персоналу в значно погіршених економічних умовах. На час відпустки пілотам буде дозволено працювати в конкуруючих авіакомпаніях.

Водночас, за словами представника компанії Ніколаса Іонідеса, Singapore Airlines не збирається знижувати обсяги перевезень і скорочувати свій пасажирський флот найближчим часом.

Надлишок пілотів в авіакомпанії виник тому, що вона не припиняла наймання і тренування льотного персоналу під час фінансової кризи. Оскільки повна підготовка пілота зазвичай займає близько трьох років, труднощі утворилися саме в останні місяці.

Вся світова індустрія пасажирських авіаперевезень відчуває значні труднощі через падіння попиту і рекордно високі ціни на пальне. У грудні міжнародна асоціація авіаперевізників IATA знизила прогноз сумарного прибутку в галузі з 4,9 до 3,5 мільярда доларів за підсумками 2012 року.

При найгіршому варіанті розвитку подій, тобто якщо боргова криза в єврозоні викличе новий колапс банківського сектора, авіакомпанії і зовсім можуть отримати збитки в розмірі 8 мільярдів доларів.

Прибуток самої сінгапурської компанії в 2011 році впав більш ніж удвічі до 105 мільйонів доларів. Минулого тижня перевізник заявив, що збирається підняти паливні збори до 22 доларів, щоб підвищити рентабельність.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua