Харківські готелі знизили ціни на Євро-2012


Харківські готелі знизили ціни на Євро-2012

Ціни на готелі в Харкові знизилися після того, як офіційний оператор UEFA відмовився бронювати номери в деяких готелях міста на час Чемпіонату Європи.

Про це повідомив директор департаменту з питань підготовки Євро-2012 міськради Олександр Нечипоренко.

Офіційний оператор UEFA компанія TUI Travel пояснила своє рішення тим, що до Харкова приїде менше цільових груп, тим більше, що вони могли відмовитися від броні до 1-го березня. При цьому Нечипоренко заявив, що така відмова дозволить знизити ціни на номери. Середня ціна за номер зараз становить 40-60 євро.

"TUI Travel відмовилася бронювати номери в готелях Вікторія, Глорія, Національ, Баден-Баден, Космополіт, Сафарі, Парус Максі, 7 Вітрів, Соснова гірка, Арена, ВС Клуб, а також у гуртожитках Національного університету Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого та Харківської академії міського господарства", - пояснив директор департаменту.

У той же час компанія TUI Travel підтвердила бронювання номерів майже в 20 інших харківських готелях: Kharkiv Palace, Superior Golf Hotel, Carnaval Resort, Великобританія, Мир, Харків та інші.

"При цьому, вихід на ринок практично 3 тисяч номерів у наших готелях дозволив значно знизити ажіотаж навколо цін і полегшити пошук доступного житла для іноземних вболівальників", - зауважив Нечипоренко.

Європейські експерти заявляли, що з такими цінами українські готелі можуть пустувати під час чемпіонату.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua