В УЄФА назвали головні біди Євро-2012: дорогі готелі в Україні і польські дороги


В УЄФА назвали головні біди Євро-2012: дорогі готелі в Україні і польські дороги

Основними викликами майбутнього чемпіонату з футболу Євро-2012 є відстані між містами турніру і можливі транспортні проблеми, відзначають в УЄФА.

За три місяці до чемпіонату Європи з футболу, що стартує в Польщі та в Україні 8 червня, УЄФА (Союз європейських футбольних асоціацій) висловив стурбованість дорожнечею українських готелів і польськими транспортними можливостями.

Як зазначив виконавчий директор УЄФА Девід Тейлор, "рівень підготовки Польщі та Україні, в цілому, дуже хороший, однак завжди будуть якісь питання, які потребують вирішення".

За словами чиновника, одна з проблем - дорожнеча готелів в Україні. "УЄФА не може вирішити це питання, бо союз не управляє готелями, але ми намагаємося вплинути на ситуацію - ведемо переговори з владою і власниками, намагаючись пояснити їм, що люди повинні захотіти повернутися в країну після добре проведеного часу під час Євро-2012" , - сказав Тейлор.

Інша проблема, на думку представника УЄФА, подолання досить великих відстаней між містами-господарями турніру. "Якщо говорити про Польщу, то ми тільки хочемо бути впевненими, що всі транспортні потреби будуть виконані, тому що більшість збірних будуть розміщуватися на базах в польських містах", - підкреслив Тейлор, додавши, що "в цілому, польська інфраструктура розвинена краще від української" .

На думку операційного директора УЄФА Мартіна Каллена, недобудовані дороги - "це не велика проблема". "Не закінчені тільки деякі ділянки. Просто дорога з одного міста в інше займе трохи більше часу. А це не має великого значення".

Тейлор вважає, що Україні та Польщі чудово впоралися з підготовкою стадіонів до Євро-2012. "Всі стадіони, які були підготовлені до цього турніру, чудові. І це надбання, яке залишиться після турніру і стане хорошою базою для розвитку футболу в Польщі та Україні", - переконаний він.

Виконавчий директор UEFA Events SA впевнений, що чемпіонат Європи 2012 року буде успішним турніром. "Були певні питання і проблеми під час підготовки, але тепер важливо сказати, що цей турнір буде справжнім фестивалем футболу. І зараз ми вийшли на завершальну стадію підготовки", - заявив він.

"Ми на фінішній прямій. Все майже готове, за винятком організаційних питань, які необхідно вирішити. Всі серйозні проблеми позаду", - додав чиновник УЄФА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Нерухомість
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua