На пост голови Світового банку від США претендує президент Pepsi


На пост голови Світового банку від США претендує президент Pepsi

Президент США Барак Обама визначився з кандидатами на пост голови Світового банку. Від США в нього потрапили чотири людини, пише Газета.ру.

Традиційно головою Світового банку призначається кандидат від США, в той час як керівником МВФ вибирається представник Європи.

Керрі, який був суперником Джорджа Буша-молодшого на виборах президента США в 2004 році, заявив через свого представника, що не зацікавлений в цій роботі і з ним з приводу цієї посади ніхто не консультувався.

Саммерс відомий своїми сексистськими ремарками, коли 20 років тому він припустив, що у жінок менше здібностей до математики та інженерної науки, ніж у чоловіків. С’юзан Райс в останні тижні виступала в ООН з різкою критикою Росії і Китаю щодо сирійського питання.

Країни БРІКС в останні місяці заявляли про необхідність завершення практики призначення головами Світового банку кандидатів від США. У зв'язку з цим спостерігачі зазначають, що якщо Барак Обама запропонує в керівники СБ главу Pepsi Індру Нууі, яка народилася в Індії, то вона може в даному разі виявитися компромісною фігурою.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua