Для компенсації вкладникам Сбербанку Янукович включить грошовий верстат


Для компенсації вкладникам Сбербанку Янукович включить грошовий верстат

Представники партії Наша Україна підозрюють, що для виплати компенсацій вкладникам Сбербанку СРСР буде включений грошовий верстат з усіма супутніми наслідками.

Партія Наша Україна розглядає ініціативи президента України Віктора Януковича щодо соціальних реформ як спробу випустити пар громадського невдоволення напередодні виборів і як прояв небезпечного популізму, метою якого є поліпшення електоральних рейтингів Партії регіонів, але не життя громадян України, передає Ліга.

Як повідомляє прес-служба Нашої України, на думку партії, неупереджений аналіз стану української економіки показує, що ніякого суттєвого поліпшення не відбулося. Зовнішні борги держави ростуть, зовнішньоекономічний баланс погіршується, все помітнішим стає і дефіцит платіжного балансу.

"В таких умовах будь-яке збільшення соціальних виплат може відбутися або за рахунок пограбування окремих верств населення або суспільства в цілому. У першому випадку під ніж піде покоління тих, кому ще не виповнилося 35 років. А в другому випадку для виплати компенсацій для вкладників Сбербанку СРСР буде включений грошовий верстат з усіма супутніми наслідками", - обурилися нашоукраїнці.

На думку партії, два роки президентства Януковича закінчилися повним провалом влади у соціальній сфері.

Раніше повідомлялося, що Національний банк України створив робочу групу з виконання доручення президента Віктора Януковича про відновлення виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР.

"Уже проведено першу нараду з цього питання, ми працюємо і у вівторок будемо готові надати попередню інформацію про виконання доручення президента", - сказав голова банку Сергій Арбузов.

Нагадаємо, на розширеному засіданні уряду глава держави доручив уряду забезпечити виплату в червні-грудні 2012 року 6 млн. вкладникам Сбербанку колишнього СРСР компенсації за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua