Турецька Anadolu Efes купила пивний бізнес британської SABMiller в Росії та Україні


Турецька Anadolu Efes купила пивний бізнес британської SABMiller в Росії та Україні

Компанія Anadolu Efes Biracilik ve Malt Sanayii AS (Стамбул, Туреччина) придбала пивний бізнес SABMiller plc (Великобританія) в Росії та Україні.

Про це йдеться в повідомленні "Міллер Брендз Україна".

"Відповідно до умов стратегічного альянсу, SABMiller передає свої активи в Україні і Росії компанії Anadolu Efes", - сказано в повідомленні.

Передача бізнесу відбувається в рамках стратегічного альянсу між двома великими міжнародними групами, про який сторони оголосили в жовтні 2011 року.

Згідно з умовами, український підрозділ SABMiller - "Міллер Брендз Україна" - з 7 березня 2012 р. змінює власника і переходить до компанії Anadolu Efes, що входить до Anadolu Group.

У свою чергу Anadolu Efes передає SABMiller 24% своїх акцій після збільшення свого акціонерного капіталу.

Крім того, інші умови угоди включають представництво SABMiller в раді директорів Anadolu Efes, а також обмін досвідом між двома компаніями з метою подальшого розвитку брендів обох компаній на ринках, які підпадають під дію угоди про союз.

Згідно з повідомленням, на момент оголошення про укладення стратегічного альянсу в жовтні 2011 року сукупна оціночна вартість українських і російських активів компанії SABMiller становила близько 1,9 млрд доларів.

Як повідомляло агентство, у січні АМКУ дозволив Anadolu Efes купити пивний бізнес SABMiller в Росії та Україні.

19 жовтня 2011 р. SABMiller і Anadolu Efes оголосили про свій намір створити стратегічний альянс на території Туреччини, СНД, Центральної Азії і на Близькому Сході, протягом дії якого через Anadolu Efes будуть здійснюватися інвестиції для обох груп, а SABMiller передасть свій бізнес в Росії та Україні Anadolu Efes.

У 2010 році (закінчився 31 березня 2011 року) підприємства SABMiller в Росії та Україні виробили 69 млн дал пива, чистий дохід склав 678 млн доларів, EBITDA - 149 млн доларів.

У травні 2008 SABMiller купила в Україні пивоварний завод "Сармат" (Донецьк, 99,84% акцій), який входив до складу однойменної пивоварної групи.

SABMiller plc представлена в 60 країнах світу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua