197
Телеканал "Інтер" в 2011 р. скоротив чистий збиток на 30%
"Українська незалежна ТВ-корпорація" (телеканал "Інтер") в 2011 році скоротила чистий збиток на 29,5% в порівнянні з 2010 роком - до 137,633 млн грн, йдеться в повідомленні телеканалу в системі розкриття інформації НКЦБФР.
Активи телеканалу в минулому році зросли на 72,8% - до 692,857 млн грн. Довгострокові зобов'язання компанії за підсумками 2011 року склали 203,669 млн грн, поточні - 525,184 млн грн.
Як повідомлялося, АТЗТ "Українська незалежна ТВ-корпорація" входить до медіагрупи UA Inter Mediа Group Ltd., якій опосередковано належить 61% компанії. Медіагрупі, основним акціонером якої є перший віце-прем'єр Валерій Хорошковський, також належить 90% ТОВ "Кіно-ТВ" (телеканал "Ентер Фільм"), 90% ТОВ "Музика-ТВ" (телеканал "Ентер Музика"), 60% ТОВ "Телевізійна служба інформації" (телеканал "НТН"), 100% телевізійних каналів "К1", "К2", "Мегаспорт", інформаційного агентства "Українські новини". Воно також має в своєму розпорядженні інші медіаактиви в Україні і за кордоном.
За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Поділитися новиною
Також за темою
Mercedes-Benz випустив новий сімейний електрокросовер (фото)
Kia представила футуристичний концепт автомобіля
Презентовано кільце Moodring, яке транслює рухи криптовалютних ринків на палець
Швеція скоротить допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України
Більшість європейців переконані, що євро вигідний для ЄС — опитування
Попит на вживані авто з-за кордону зріс на 60% за рік: найпопулярніші моделі листопада (інфографіка)
