Італія в 2011 році стала лідером за обсягом безоплатної допомоги РФ


Італія в 2011 році стала лідером за обсягом безоплатної допомоги РФ

Найбільший обсяг безоплатної, гуманітарної та технічної допомоги, що надійшла в РФ в минулому році, був направлений з Італії і склав 102,5 мільйона доларів, вказано в повідомленні Федеральної митної служби Росії.

Це майже половина від 214,6 мільйона доларів допомоги, що надійшла в РФ в 2011 році. В цілому іноземці наростили такі поставки в Росію за рік на 90%. Більша частина італійських коштів - 101,8 мільйона доларів - це технічна допомога.

Серед основних "імпортерів допомоги" також Японія - 62,6 мільйона доларів, Німеччина - 19,2 мільйона доларів, США - 8,6 мільйона доларів, Швеція - 8,2 мільйона доларів і Великобританія - 3,6 мільйона доларів. У всіх випадках найбільший обсяг коштів припадає на технічну допомогу.

Росія також не залишилася осторонь і допомогла нужденним державам в минулому році на суму 63,3 мільйона доларів, що, правда, на 12% нижче рівня 2010 року.

Найбільше вітчизняних коштів дісталося Нікарагуа - 28,9 мільйона доларів, на другому місці КНДР - 14,9 мільйона доларів. Більше 99,5% цих сум припадає на безоплатну і гуманітарну допомогу.

На третьому місці опинилися США, які отримали з Росії трохи більше 5 мільйонів доларів в основному технічної допомоги. Далі Монголія - 2,8 мільйона доларів, Пакистан - 2,7 мільйона доларів, Афганістан - 2,3 мільйона доларів і Узбекистан - 1,3 мільйона доларів.

РФ найчастіше допомагала продовольством - 26,5 мільйона доларів, машинами та обладнанням - 24,3 мільйона доларів, деревиною - 4,9 мільйона доларів, хімічною продукцією - 4,5 мільйона доларів.

Найбільше в нашу країну надійшло машин і устаткування - на 195,9 мільйона доларів, хімічної продукції - на 12,4 мільйона доларів, інших товарів - на 3,3 мільйона доларів і металів - на 1,7 мільйона доларів. < / p>

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua