Ліга виборців відмовилась визнати вибори президента РФ законними


Ліга виборців відмовилась визнати вибори президента РФ законними

Вибори президента Росії дискредитували інститути держвлади і не можуть бути визнані легітимними, заявляють в "Лізі виборців".

"На тлі широкомасштабних порушень ліга вважає для себе неможливим визнати підсумки президентських виборів у Росії 2012 року", - йдеться в меморандумі ліги, поширеному в середу на прес-конференції в офісі "Інтерфаксу".

Організація "з жалем констатує, що 4 березня було завдано образу громадянському суспільству Росії, були дискредитовані інститути російського президентства, російської виборчої системи і всієї державної влади Росії загалом".

"Ліга виборців" вважає, що вибори, які відбулись 4 березня, не були рівними, тому що дискримінація відомих політиків при формуванні списку кандидатів обмежила можливість вибору для громадян і полегшила конкуренцію для кандидата від влади", - йдеться в документі.

Крім цього, ліга вважає вибори несправедливими, "тому що зареєстровані кандидати вели виборчу кампанію в нерівних умовах, а один з них мав явну перевагу, всупереч закону використовуючи в своїх інтересах величезні державні ресурси - фінансові, організаційні та пропагандистські".

"Вибори не були чесними, тому що підрахунок голосів і підбиття підсумків супроводжувалися систематичними фальсифікаціями, які істотно спотворити результати волевиявлення виборців", - йдеться в меморандумі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua