Банк Lehman Brothers вийшов з процедури банкрутства і готовий до виплат


Банк Lehman Brothers вийшов з процедури банкрутства і готовий до виплат

Американський інвестиційний банк Lehman Brothers, крах якого став відправною точкою фінансової кризи в 2008 р., повідомив про вихід з процедури банкрутства.

"Ми раді повідомити про те, що Lehman Brothers вийшов з процедури банкрутства і готовий розпочати виплати кредиторам. Наша мета - добитися найкращих результатів за допомогою стратегічного розміщення активів для досягнення найкращих показників, вирішувати спірні вимоги та інші питання в суді та управляти витратами в рамках розміщення активів. Ми хотіли б подякувати сотні співробітників Lehman Brothers, чия наполеглива праця з 2008 р. допомогла добитися таких значних результатів", - йдеться в офіційній заяві банку.

Загальний обсяг виплат, за оцінками експертів, повинен скласти 65 млрд дол. При цьому акціонери Lehman Brothers, як це часто буває у випадку банкрутства банку, не отримають нічого, незважаючи на те, що в 2007 р. ціна однієї акції інвестбанку досягала рекордних 86,18 дол.

Нагадаємо, Lehman Brothers Holdings Inc. подав прохання про банкрутство 15 вересня 2008 р. Ця звістка остаточно поховала надії інвесторів на швидке закінчення фінансової кризи. Крах Lehman Brothers і оголошене поглинання комерційним банком Bank of America інвестбанку Merrill Lynch підвело риску під багаторічним пануванням на Уолл-стріт "великої п'ятірки" інвестиційних банків США, розпад якої почався з колапсу Bear Stearns.

Після оголошення банкрутства, активами банку протягом 3,5 років розпоряджалася група керуючих під керівництвом експертів компанії Alvarez & Marsal Inc. Тепер, після того як виплати будуть проведені в повному обсязі, рада директорів, що складається з семи осіб, почне процедуру ліквідації банку.

Lehman Brothers був четвертим за розміром інвестиційним банком у США. Активи компанії на момент банкрутства становить 640 млрд дол, боргові зобов'язання перед кредиторами - 613 млрд дол.

Нагадаємо, в січні 2012 р. Lehman Brothers Holdings заплатив 1,33 млрд дол за частку в Archstone.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua