Клюєв зауважив, що опозиція веде себе абсурдно


Клюєв зауважив, що опозиція веде себе абсурдно

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Клюєв закликає всі політичні сили взяти участь у роботі над вдосконаленням Конституції України.

Як повідомила прес-служба РНБО, про це Клюєв заявив, коментуючи небажання опозиційних політичних сил брати участь у роботі Конституційної асамблеї.

"Приємно відзначати, що необхідність створення подібного громадського майданчика розуміють і в ПАРЄ, і цей факт особливо чітко відображає абсурдність поведінки представників української опозиції, що відмовилася брати участь в роботі Конституційної асамблеї", - сказав секретар РНБО України.

Клюєв зазначив, що Основний закон має забезпечувати розвиток країни і відповідати мінливим пріоритетам. Він підкреслив, що такі рекомендації давали Україні і Венеціанська комісія, і Парламентська асамблея Ради Європи.

Тільки через конструктивний діалог влади і опозиції, з урахуванням думок різних громадських і соціальних груп, можна підвищити ефективність реформ, заявив секретар РНБО. На його думку, українська влада повинна значно ширше залучати до вироблення своєї політики альтернативні думки, в тому числі, учених і незалежних експертів. Саме така ідея міститься й у створенні Конституційної асамблеї, сказав Клюєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua